Nebojte se změny a rozjeďte to s námi! 

Naše společnost RONYTRANS vznikla jako malá rodinná firma v roce 2006. Od té doby jsme ušli a také ujeli mnoho kilometrů a rozrostli se o mnoho zaměstnanců. Nyní je nás skoro 200, ale stále se považujeme za rodinu, i když už o trochu větší.  

Působíme v oblasti autodopravy, mechanizace, drcení, staveb a zpracování odpadů. Mezi naše zaměstnance nejčastěji přijímáme řidiče, strojníky, drtiče, mechaniky, stavební dělníky či pracovníky zpracování odpadu. Občas potřebujeme i nějakou administrativní podporu. Oceníme spolupracovníky, co se nebojí vzít za práci, jsou týmoví hráči a je na ně spolehnutí. 

Naše sídlo je v Rudce u Kunštátu, ale máme pobočku i v Brně. Působíme pravidelně také v Olomouci, v Praze, v Nížkovicích u Slavkova, v jižních Čechách. Často ale máme zakázky po celé ČR. 

Velmi si vážíme našich zaměstnanců. Oceňujeme jejich nasazení, loajalitu k firmě, lásku k práci, ochotu řešit i nestandardní situace. Jsme si vědomi, že bez týmu bychom se neposunuli ani o metr. 

Hledáte-li stabilní, ale dynamicky rostoucí firmu s rodinnou tradicí a s příjemným kolektivem, neváhejte a dejte nám o sobě vědět. 

V současnosti nabízíme tyto pracovní pozice, najděte si tu pravou pozici pro Vás.

Napište nám

Nenašli jste tu pravou pozici pro Vás? Ozvěte se nám přes kontaktní formulář níže a třeba společně něco vymyslíme.