autodoprava

Odvezeme cokoliv kamkoliv

Naši kvalifikovaní řidiči odvezou vše na místo určení. Autodoprava je naší klíčovou činností, kterou se zabýváme již od založení společnosti. Celý tým zaměstnanců pracuje usilovně na vaší spokojenosti. Víte, že dopravní situace na našich silnicích není jednoduchá. Často i velmi nepředvídatelná. Přesto se snažíme maximálně o převoz svěřeného zboží v daném termínu dle dohody. Vyberte si dopravu, kterou potřebujete zajistit. Náš tým dispečerů vám velmi rychle zpracuje nabídku a nabídne nejvhodnější řešení na míru.

Využijte naše rychlé kontakty

Dispečink valníkové přepravy

Lukáš Horák
+420 773 200 007
lukas.horak@ronytrans.cz

Michal Doskočil
+420 737 502 581
michal.doskocil@ronytrans.cz

Dispečink sklápěcích vozů a zemních strojů

David Jančář
+420 770 170 589
david.jancar@ronytrans.cz

Květoslav Vystavěl
+420 739 453 300
kvetoslav.vystavel@ronytrans.cz

Kateřina Vlasáková
+420 770 152 122
katerina.vlasakova@ronytrans.cz

Valníková doprava

Pro každodenní převoz vašeho zboží.

V naší flotile je dohromady 30 valníkových vozidel od 3,5 do 26 t s hydraulickým čelem. Vozidla převáží náklady pro celé České republice. Všichni naši řidiči jsou proškoleni na ADR, můžeme převážet i nebezpečný náklad. Každý den převážíme potravinářské, průmyslové a stavební zboží i nebezpečné látky. S každým nákladem pracujeme obezřetně a dopravíme ho včas na místo. Pokud potřebujete zajistit převoz vašeho zboží, obraťte se na nás!


Kamionová doprava

Pro převoz vašeho objemného zboží.

14 Kamionů se soupravami se starají o hladký průběh zásobování zboží pro naše dosavadní klienty. Přepravujeme zboží po tuzemsku i do zahraničí pro lokální i nadnárodní klienty. Zavolejte nám, a nastavte si s námi možnosti spolupráce k vaší spokojenosti ještě dnes! Poradíme si s jakýmkoliv nákladem.


Sklápěcí vozy a tatry

Na vaší stavbě se pohybujeme obratně.

13 sklápěcích vozů zajišťují přepravu zeminy a různých sypkých materiálů. Převážíme štěrky, písky, betony a mnohé další. K dispozici máme 8 x 4, 8 x 6, 6 x 4 a 6 x 6. Většina vozů umožňuje vysypat náklad ze tří stran. Rychlost a manipulaci s nákladem usnadňuje hydraulická bočnice, kterou ovládají naši řidiči přímo z kabiny. Nedílnou součástí našeho vozového parku jsou vozidla tatra. Vozidla je možné spřáhnout s tandemovými sklopnými přívěsy. Nechte si od nás odvést nebo přivést potřebný materiál na stavbu!


Plato návěsy a podvalníky

Když potřebujete převést opravdu velký náklad.

Plato návěsy a podvalníky převážejí těžké a nadrozměrné zboží. Plata převážejí náklady, které svým charakterem vyžadují svůj specifický přístup k nakládce a vykládce. Všechna naše plata jsou vybavena nájezdy. Podvalníky převáží potřebné těžké stroje ze stavby na stavbu. Pomocí doprovodných vozidel zajišťujeme potřebný průjezd komunikací na místo určení nákladu.


#Vozidla s hákovými nosiči

Pohodlný převoz kontejnerů různých objemů.

Vozidla s hákovými nosiči umožňují převážet kontejnery. Naše kontejnerová služba je vydatně využívána. Nabízíme velké množství kontejnerů různých objemů a typů. Ať potřebujete dovést písek, štěrk, nebo odvést odpad či stavební suť k recyklaci. Vše umíme zajistit najednou. Řidič přijede s nákladem, vyloží ho a naloží odpad, který ekologicky recyklujeme. Je to velmi snadné! Objednejte si naši kontejnerovou službu.


Vozidlo s hydraulickou rukou

Vozidlo s hydraulickou rukou délky až 17 m a tonáží 6500 – 950 kg zajistí hladké složení různorodého materiálu. Objednejte si naše vozidlo a máte nejen zajištěnou dopravu, ale i složení na místo, kam si budete přát! Určitě oceníte naši pečlivost při manipulaci s nákladem a také rychlost s jakou ho dopravíme k vám!

Co se děje v #ronytrans