svátky řemesel

Každý rok je přivezeme až k vám!

Jsme pyšní na naše každoroční svátky řemesel. Srdečně vás zveme na úžasnou víkendovou akci pro celou rodinu. Udělejte si čas 8.6.- 9.6. 2019 a navštivte malebný areál Panská zahrada v městě Kunštát v blízkosti naší provozovny.

Již 12 rokem vám představí téměř stovka řemeslníků svá řemesla a výrobky. Jako tradičně si je budete moci i vyzkoušet. Umělecká řemesla, která jsou již dávno zapomenuta nebo již zautomatizována. Pečení chleba, ražba mincí, hrnčířské dovednosti a mnohé další vám bude představeno přesně tak, jak se v minulosti vykonávalo. Nechte se zlákat pestrým programem. Vystoupení a přehlídky koní pod širým nebem má své kouzlo. Ochutnáte úžasné speciality a prožijete nezapomenutelný víkend.

Opět jsme poskytli autodopravu a pomoc s dovozem a odvozem potřeb pro vystavovatele. A letos poprvé představíme i náš rony tým, který bude uklízet prostory areálu. Postaráme se o zajištění likvidace a odvozu odpadu k lividaci. Komplexní odpadové hospodářství zajišťujeme my. Tak za námi přijeďte také, těšíme se!

Co se děje v #ronytrans